امروز: سه شنبه 14 مرداد 1399 برابر با 04 آگوست 2020

آخرین خبرها

  • صبح امروز؛
زائرسرای ارزان قیمت آفتاب ولایت افتتاح شد

  • پنج شنبه, 14 ارديبهشت 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
زائرسرای  آفتاب ولایت زائرسرای آفتاب ولایت mashhadomran.ir

براساس این گزارش، ظرفیت این زائر سرا 750 نفر شب اقامت در نظر گرفته شده و در فضایی به مساحت 18هزار و 74 مترمربع در 12طبقه احداث شده است.
زائرسرای ارزان قیمت آفتاب ولایت صبح امروز افتتاح شد.
پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، صبح امروز سومین زائرسرای ارزان قیمت «آفتاب ولایت» با سخنرانی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و رییس حوزه علمیه کشور در خیابان آیت ا... بهجت به بهره‌برداری رسید.
گفتنی است متولی احداث این زائرسراها مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور است.

مصالح به گونه‌ای انتخاب شده که حداقل وزن را داشته باشد و در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی لازم صورت گیرد؛ همچنین از اجناس داخلی برای احداث بنا استفاده شده است.
بکارگیری استانداردهای روز دنیا در ساخت زائرسرای آفتاب ولایت
ناظر فنی پروژه زائرسرای ارزان قیمت آفتاب ولایت گفت: تخصص‌های فنی ویژه‌ای در احداث زائرسرای ارزان قیمت آفتاب ولایت اعمال شد و اسکلت با ایمنی کامل اجرایی شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، آقایی با بیان این مطلب در «مراسم بهره‌برداری از زائرسرای ارزان قیمت آفتاب ولایت» که در خیابان آیت ا... بهجت واقع است، اظهار کرد: تخصص‌های فنی ویژه‌ای در احداث زائرسرای ارزان قیمت آفتاب ولایت اعمال شد و اسکلت با ایمنی کامل اجرایی شده است؛ استانداردهای روز دنیا در ساخت این بنا به کار گرفته شده، به طوری که در مقابل حوادثی مانند زلزله کاملا ایمن است.
وی با بیان اینکه اتلاف انرژی و سبک‌سازی ساختمان مورد تاکید ویژه قرار داشته، گفت: مصالح به گونه‌ای انتخاب شده که حداقل وزن را داشته باشد و در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی لازم صورت گیرد؛ همچنین از اجناس داخلی برای احداث بنا استفاده شده است.
در ادامه این مراسم، مدیرعامل پروژه زائرسرای ارزان قیمت آفتاب ولایت نیز گفت: این پروژه با مساحت عرصه بیش از 2000 متر و اعیان 14هزار و 500 مترمربع در 12 طبقه احداث شده است.
حسینی بیان کرد: حسینیه، پارکینگ، سالن کنفرانس، فضاهای آموزشی، کارگاه و سالن‌های همایش از جمله امکانات این مجموعه است.

پایان خبر/*

منتشر شده در شهرداری مشهد
کد خبر: 2037

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید