امروز: یکشنبه 31 تیر 1397 برابر با 22 جولای 2018

آخرین خبرها

  • مدیر نظارت بر پروژه‌های عمرانی شهرداری در جریان بازدید شهردار مشهد مقدس از پروژه خیابان دوسطحی آیت ا... واعظ طبسی بیان کرد:
پروژه خیابان دوسطحی آیت‌ا... واعظ طبسی پیشرفت 60 درصدی داشته است

  • سه شنبه, 11 مهر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
پروژه خیابان دوسطحی آیت‌ا... واعظ طبسی پیشرفت 60 درصدی داشته است mashhadomran.ir

امیدواریم با همکاری و تعامل سازنده بین پیمانکار و کارفرما و اجرای کامل مفاد قرارداد و توافقات فی‌مابین بتوانیم با سرعت مطلوب نسبت به اجرای باقیمانده کار در مدت زمان یاد شده اقدام کنیم.

مدیر نظارت بر پروژه‌های عمرانی شهرداری مشهد از پیشرفت 60 درصدی پروژه خیابان دوسطحی آیت‌ا... واعظ طبسی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، صبح امروز سید محمود ریحانی در جریان بازدید شهردار مشهد مقدس از پروژه خیابان دوسطحی آیت ا... واعظ طبسی، گفت: این پروژه که از سال 90 کلنگ‌زنی شد، تاکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 29 میلیارد تومان برای احداث آن هزینه شده است.
وی برآورد اعتبار لازم برای اتمام سطح فوقانی پروژه را 10 میلیارد تومان دیگر دانست و افزود: در صورت تامین اعتبار و رفع موانع، بهره‌برداری از سطح فوقانی این پروژه تا نیمه اول سال آینده قابل انجام خواهد بود.
مدیر نظارت بر پروژه‌های عمرانی شهرداری مشهد در خصوص مختصات پروژه یاد شده، اظهار کرد: پروژه دوسطحی خیابان آیت‌ا... واعظ طبسی دارای دو پل هر کدام به طول حدود 400 متر و عرض 10 متر است که از دو باند سواره‌رو هر کدام به عرض 7.5 متر و آیلند میانی به عرض 1.5متر تشکیل شده است همچنین ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی و پیاده‌روهای آن به عرض یاد شده اضافه می‌گردد.
ریحانی ابراز امیدواری کرد: با همکاری و تعامل سازنده بین پیمانکار و کارفرما و اجرای کامل مفاد قرارداد و توافقات فی‌مابین بتوانیم با سرعت مطلوب نسبت به اجرای باقیمانده کار در مدت زمان یاد شده اقدام کنیم.
نجمه کیشی

پایان خبر/*

منتشر شده در شهرداری مشهد
کد خبر: 2386

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید