امروز: پنج شنبه 29 شهریور 1397 برابر با 20 سبتامبر 2018

  • مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد خبر داد:
هسته مرکزی 3 ایستگاه از خط 3 قطار شهری احداث می شود

  • پنج شنبه, 20 مهر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
هسته مرکزی 3 ایستگاه از خط 3 قطار شهری احداث می شود mashhadomran.ir

در صورت اخذ مجوز از دولت و طی روندهای قانونی، 500 میلیارد تومان دیگر اوراق مشارکت عرضه خواهد شد تا منبع تامین اعتبار برای خط 3 قطارشهری باشد.
مدیر عامل شرکت قطار شهری مشهد از آغاز احداث هسته مرکزی 3 ایستگاه در خط 3 قطار شهری خبر داد.
پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، کیانوش کیامرز با بیان این مطلب گفت: احداث هسته مرکزی ایستگاه‌های میدان شهدا به باب الجواد(ع)، شارستان و پایانه مسافربری در خط 3 قطار شهری آغاز شده است.
وی با اشاره به فعالیت 2 دستگاه حفار در 2 جبهه شرقی به غربی و بالعکس در خط 3 قطار شهری، اظهار کرد: دستگاه تی.بی.ام در جبهه غربی به داخل خیابان جانباز رسیده است و در جبهه شرقی نیز در محدوده شارستان قرار دارد.
مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد با بیان اینکه برآورد می‌شود برای احداث خط 3 به 6 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار نیاز باشد، افزود: 500 میلیارد تومان اعتبار از محل فروش اوراق مشارکت برای خط 3 تامین شد که هزینه گردید و در حال حاضر مدیریت شهری به دنبال اخذ مجوز از دولت برای فروش مرحله دوم اوراق مشارکت است.
کیامرز ادامه داد: در صورت اخذ مجوز از دولت و طی روندهای قانونی، 500 میلیارد تومان دیگر اوراق مشارکت عرضه خواهد شد تا منبع تامین اعتبار برای خط 3 قطارشهری باشد.
وی با اشاره به مسیر 28.5 کیلومتری خط 3 قطار شهری از الهیه تا شهرک ابوذر، ادامه داد: با توجه به طولانی بودن مسیر این خط، می‌توان از 3 یا 4 مرحله فروش اوراق مشارکت بهره برد و 2 تا 3 هزار میلیارد تومان اعتبار از مبلغ 6 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای خط 3 قطار شهری را از محل فروش اوراق مشارکت تامین کرد.
نجمه کیشی

پایان خبر/*

منتشر شده در شهرداری مشهد
کد خبر: 2399

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید